Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home2/panoram4/public_html/erjoni-ndertim/administrator/components/com_rsfirewall/helpers/rsfirewall.php on line 15

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home2/panoram4/public_html/erjoni-ndertim/administrator/components/com_rsfirewall/helpers/rsfirewall.php on line 28

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home2/panoram4/public_html/erjoni-ndertim/administrator/components/com_rsfirewall/helpers/rsfirewall.php:15) in /home2/panoram4/public_html/erjoni-ndertim/plugins/system/jat3/core/parameter.php on line 73
Misioni Yne

Warning: strtotime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home2/panoram4/public_html/erjoni-ndertim/libraries/joomla/utilities/date.php on line 56

Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home2/panoram4/public_html/erjoni-ndertim/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198

Misioni Yne

  • pdf

Qellimi yne i perditshem nuk eshte vetem te ndertojme. Ndertimi per ne eshte mjeti qe na con tek krijimi dhe forcimi i vlerave tona si individe dhe sigurisht si kompani. Çdo dite e shohim si nje hap tjeter drejt persosmerise.

 

"Duhet te kesh te qarte ne cilin port je drejtuar, nese
do te kapesh eren e duhur per te te çuar atje!"

Seneca

Rreth Nesh

Shoqeria "ERJONI" sh.p.k. e ka filluar aktivitetin e saj ne vitin 1995 ne qytetin e Vlores. Fillimisht ka kryer punime me volume te vogla pune, duke u vleresuar per cilesine e punimeve te saj, shpejt do te behej e suksesshme ne kete treg, duke e treguar kete me rritjen e volumit te punimeve dhe duke zgjeruar gamen e produktit. Ne vitin 2000 shoqeria transferohet ne Tirane, ku e vazhdon edhe sot aktivitetin e saj.

Vlerat Tona

Punonjesit

Pasuria me e rendesishme e kompanise tone jane njerezit.

Klientet

Ne kete maredhenie ne jemi ideatori, zgjidhesi i problemeve, keshilluesi, miku, dhe jo thjeshte shitesi.

Cilesia e produktit

Te zgjedhesh me te miren eshte nje diferencim qe te con nje hap perpara te tjereve! Ky eshte parimi yne.

Na Kontaktoni

  • Addresa: Rruga "Jordan Misja", mbrapa shkolles "Harry Fultz", prane hipotekes dhe drejtorise se Tatimeve, Tirane.
  • Cel: +355684044970
  • Tel Fiks: +355042259745
  • Email: erjonindertim@yahoo.com
You are here Features