Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home2/panoram4/public_html/erjoni-ndertim/administrator/components/com_rsfirewall/helpers/rsfirewall.php on line 15

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home2/panoram4/public_html/erjoni-ndertim/administrator/components/com_rsfirewall/helpers/rsfirewall.php on line 28

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home2/panoram4/public_html/erjoni-ndertim/administrator/components/com_rsfirewall/helpers/rsfirewall.php:15) in /home2/panoram4/public_html/erjoni-ndertim/plugins/system/jat3/core/parameter.php on line 73
Burime Njerezore


Warning: strtotime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home2/panoram4/public_html/erjoni-ndertim/libraries/joomla/utilities/date.php on line 56

Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home2/panoram4/public_html/erjoni-ndertim/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198

Burime Njerezore

  • pdf

Planifikimi i nevojave per burime njerezore dhe me pas rekrutimi eshte nje proces shume i rendesishem ne kompanine tone. Ne stafin tone bejne pjese individe me pergatitje akademike dhe profesionale, te cilet punojne si pjese e nje grupi, dhe udhehiqen nga te njejtat qellime per te arritur nje objektiv te perbashket.

Behuni dhe ju pjese e kompanise tone duke klikuar ketu, duke na ofruar dijet tuaja, vlerat personale dhe profesionale dhe do te ndjeheni si pjese e nje familjeje, ku secili ka rendesine e tij te vecante.

Puna tek ne nuk i sherben vetem kompanise dhe te ardhurave te saj, por i sherben edhe individit per t’u rritur profesionalisht, pasi ne investojme vazhdimisht jo vetem ne produktin tone, por kujdesemi qe edhe punonjesit te jene ne nje hap me ritmet e shpejta te kohes.

Rreth Nesh

Shoqeria "ERJONI" sh.p.k. e ka filluar aktivitetin e saj ne vitin 1995 ne qytetin e Vlores. Fillimisht ka kryer punime me volume te vogla pune, duke u vleresuar per cilesine e punimeve te saj, shpejt do te behej e suksesshme ne kete treg, duke e treguar kete me rritjen e volumit te punimeve dhe duke zgjeruar gamen e produktit. Ne vitin 2000 shoqeria transferohet ne Tirane, ku e vazhdon edhe sot aktivitetin e saj.

Vlerat Tona

Punonjesit

Pasuria me e rendesishme e kompanise tone jane njerezit.

Klientet

Ne kete maredhenie ne jemi ideatori, zgjidhesi i problemeve, keshilluesi, miku, dhe jo thjeshte shitesi.

Cilesia e produktit

Te zgjedhesh me te miren eshte nje diferencim qe te con nje hap perpara te tjereve! Ky eshte parimi yne.

Na Kontaktoni

  • Addresa: Rruga "Jordan Misja", mbrapa shkolles "Harry Fultz", prane hipotekes dhe drejtorise se Tatimeve, Tirane.
  • Cel: +355684044970
  • Tel Fiks: +355042259745
  • Email: erjonindertim@yahoo.com
You are here Burime Njerezore