Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home2/panoram4/public_html/erjoni-ndertim/administrator/components/com_rsfirewall/helpers/rsfirewall.php on line 15

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home2/panoram4/public_html/erjoni-ndertim/administrator/components/com_rsfirewall/helpers/rsfirewall.php on line 28

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home2/panoram4/public_html/erjoni-ndertim/administrator/components/com_rsfirewall/helpers/rsfirewall.php:15) in /home2/panoram4/public_html/erjoni-ndertim/plugins/system/jat3/core/parameter.php on line 73
Vlerat Tona


Warning: strtotime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home2/panoram4/public_html/erjoni-ndertim/libraries/joomla/utilities/date.php on line 56

Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home2/panoram4/public_html/erjoni-ndertim/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198

Vlerat Tona

  • pdf

Punonjesit

Pasuria me e rendesishme e kompanise tone jane njerezit. Qe nje kompani te kete sukses, se pari duhet te kete njerez te motivuar, te pergatitur profesionalisht, me vlera morale dhe te dine te punojne ne grup. Te krijosh ne kompani, nje ambjent ku njeriu ka deshire dhe mundesi te shpalose te gjitha keto, atehere suksesi eshte i garantuar.

Klientet

Ne i ofrojme klientit nje maredhenie me baze te forte dhe jete gjate dhe bejme cdo gje qe eshte e mundur, per ta ruajtur ate edhe pasi detyrimi yne ka perfunduar. Ne kete maredhenie ne jemi ideatori, zgjidhesi i problemeve, keshilluesi, miku, dhe jo thjeshte shitesi.

Cilesia e produktit

Teknologjia, projektet, pozicionet gjeografike te shesheve te ndertimit, materialet, idete, gjithmone jane te studiuara dhe te perzgjedhura me kujdes. Te zgjedhesh me te miren eshte nje diferencim qe te con nje hap perpara te tjereve! Ky eshte parimi yne.

Rreth Nesh

Shoqeria "ERJONI" sh.p.k. e ka filluar aktivitetin e saj ne vitin 1995 ne qytetin e Vlores. Fillimisht ka kryer punime me volume te vogla pune, duke u vleresuar per cilesine e punimeve te saj, shpejt do te behej e suksesshme ne kete treg, duke e treguar kete me rritjen e volumit te punimeve dhe duke zgjeruar gamen e produktit. Ne vitin 2000 shoqeria transferohet ne Tirane, ku e vazhdon edhe sot aktivitetin e saj.

Vlerat Tona

Punonjesit

Pasuria me e rendesishme e kompanise tone jane njerezit.

Klientet

Ne kete maredhenie ne jemi ideatori, zgjidhesi i problemeve, keshilluesi, miku, dhe jo thjeshte shitesi.

Cilesia e produktit

Te zgjedhesh me te miren eshte nje diferencim qe te con nje hap perpara te tjereve! Ky eshte parimi yne.

Na Kontaktoni

  • Addresa: Rruga "Jordan Misja", mbrapa shkolles "Harry Fultz", prane hipotekes dhe drejtorise se Tatimeve, Tirane.
  • Cel: +355684044970
  • Tel Fiks: +355042259745
  • Email: erjonindertim@yahoo.com
You are here Kush Jemi Vlerat Tona