Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home2/panoram4/public_html/erjoni-ndertim/administrator/components/com_rsfirewall/helpers/rsfirewall.php on line 15

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home2/panoram4/public_html/erjoni-ndertim/administrator/components/com_rsfirewall/helpers/rsfirewall.php on line 28

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home2/panoram4/public_html/erjoni-ndertim/administrator/components/com_rsfirewall/helpers/rsfirewall.php:15) in /home2/panoram4/public_html/erjoni-ndertim/plugins/system/jat3/core/parameter.php on line 73
Kush Jemi


Warning: strtotime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home2/panoram4/public_html/erjoni-ndertim/libraries/joomla/utilities/date.php on line 56

Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home2/panoram4/public_html/erjoni-ndertim/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198

Kush Jemi

  • pdf

Shoqeria "ERJONI" sh.p.k. e ka filluar aktivitetin e saj ne vitin 1995 ne qytetin e Vlores. Fillimisht ka kryer punime me volume te vogla pune,duke u vleresuar per cilesine e punimeve te saj, shpejt do te behej e suksesshme ne kete treg, duke e treguar kete me rritjen e volumit te punimeve dhe
duke zgjeruar gamen e produktit. Ne vitin 2000 shoqeria transferohet ne Tirane, ku e vazhdon edhe sot aktivitetin e saj. Tashme pas nje eksperience 15-vjecare ne tregun shqiptar ajo eshte nje konkurruese e denje ne kete treg. Drejtohet nga nje stat shume i kualifikuar, bashkepunon me firmat me prestigjioze ne vend dhe po punon per realizimin e projekteve teper ambicioze, duke e zgjeruar aktivitetin edhe ne qytete te tjera te vendit, sidomos ne Elbasan dhe Korçe.

Disa nga projektet e kesaj kompanie, te realizuara: Ne qershor te vitit 2001, shoqeria perfundoi ndertimin e nje pallati 10-katesh, ne zonen e ish Bllokut, zone e cila njihet si zona me e zhvilluar,ne zemer te kryeqytetit. Pas kesaj ajo mbaroi dhe rikonstruksionin e nje hoteli po ne kete zone.Ne gusht te vitit 2001, ne Tirane, kjo shoqeri fillon punimet per realizimin e nje projekti "Kompleks banimi dhe tregtimi", i cili duke e krahasuar me ate c'ka eshte arritur ne Shqiperi deri tani, mund te thuhet se eshte nga me bashkekohoret.

Gjate periudhes 2002-2003, shoqeria perfundoi rikonstruksionin e plote te fabrikes se veres "Egnatia" ne qytetin e Elbasanit, pronë e "Egnatia Group" sh.a. Rikonstruksioni i ketij objektit teper bashkekohor perfshiu nje gamë te gjere punimesh (prishje, ndertim, suvatim-patinim, hidroizolim, rikonstruksion i rrjetit elektrik dhe atij te kanalizimeve). Gjate periudhes 2004-2007, "ERJONI"sh.p.k., ne rolin e "Sipermarresit",ka ndertuar nje pallat 11-katesh ne nje zone te preferuar te qytetit te Elbasanit, prane Stadiumit te Lojrave me Dore.

Gjate periudhes 2005-2006, shoqeria "ERJONI" sh.p.k., po ne rolin e "Sipermarresit", ka kryer punimet pe e fabrikes se "BIRRA KORCA". Ky projekt, se bashku me teknologjine e saj, e kane bere kete fabrike me cilesoren ne arritjen e standarteve me te larta europiane.

Po gjate periudhes se mesiperme jane kryer punimet per rikonstruksionin e plotë dhe zgjerimin e bar "Prestige", i cili ndodhet zonen e ish bllokut ne Tirane.

Rreth Nesh

Shoqeria "ERJONI" sh.p.k. e ka filluar aktivitetin e saj ne vitin 1995 ne qytetin e Vlores. Fillimisht ka kryer punime me volume te vogla pune, duke u vleresuar per cilesine e punimeve te saj, shpejt do te behej e suksesshme ne kete treg, duke e treguar kete me rritjen e volumit te punimeve dhe duke zgjeruar gamen e produktit. Ne vitin 2000 shoqeria transferohet ne Tirane, ku e vazhdon edhe sot aktivitetin e saj.

Vlerat Tona

Punonjesit

Pasuria me e rendesishme e kompanise tone jane njerezit.

Klientet

Ne kete maredhenie ne jemi ideatori, zgjidhesi i problemeve, keshilluesi, miku, dhe jo thjeshte shitesi.

Cilesia e produktit

Te zgjedhesh me te miren eshte nje diferencim qe te con nje hap perpara te tjereve! Ky eshte parimi yne.

Na Kontaktoni

  • Addresa: Rruga "Jordan Misja", mbrapa shkolles "Harry Fultz", prane hipotekes dhe drejtorise se Tatimeve, Tirane.
  • Cel: +355684044970
  • Tel Fiks: +355042259745
  • Email: erjonindertim@yahoo.com
You are here Kush Jemi